Студенти Луцького НТУ відвідали бійців АТО

З ініціативи відділу культури і мистецтв новостворений студентський клуб гітаристів відвідав Луцький гарнізонний військовий госпіталь. Метою відвідин стала підтримка бійців АТО, які зараз проходять курс реабілітації.

Студентів Луцького НТУ, які завітали з мистецько-розважальною програмою вже не вперше, зустріли приязно та тепло. І відразу дозволили виступити в актовому залі.

Учасниками виступу були студенти Іван Воробей, Богдан Цюрняк, Владислав Каленіков та гурт «Спадок». Хлопці виконали українські національні та патріотичні пісні, а також кавер-версії хітів Скрябіна. У перервах між піснями читав гуморески студент першого курсу машинобудівного факультету Сергій Фелістович.

Після виступу студентів у пацієнтів госпіталю була можливість продемонструвати і свої таланти. Один з військовослужбовців попросив не фотографувати його в зв’язку з тим, що він входить до складу спецпідрозділу. Але при цьому він брав активну участь в заході і наприкінці зустрічі сам акомпонував на гітарі художньому керівнику Аллі Оленіч.

Іван Воробей,
студент технологічного факультету