Студенти Луцького НТУ відвідали міський центр зайнятості

Підготувати кадри, які б максимально відповідали сучасним вимогам ринку та роботодавцям неможливо без забезпечення тісного взаємозв’язку та взаємодії між органами регіональної соціальної політики та студентською аудиторією. Саме тому організація навчального процесу на кафедрі гуманітарних наук, соціального забезпечення та права Луцького НТУ для студентів спеціальності 232 Соціальне забезпечення розпочалась за дуальною формою навчання. Вже у вересні викладачами кафедри було розроблено перспективний план роботи у цьому напрямку та ініційовано підписання договорів про співпрацю між органами соціальної політики та Луцького національного технічного університету.

Реалізовуючи домовленість про надання інформаційної та навчальної допомоги, підписаної 25 вересня між директором Обласного центру зайнятості (ОЦЗ) Романом Романюком та ректором Луцького НТУ Петром Савчуком 4 жовтня студентам групи СЗ-11, СЗ-12 та викладачам Оксани Жук, Оксани Майбороди гостинно відкрив двері міський центр зайнятості.

«Ваша спеціальність – на сьогодні актуальна і цікава. Я вже можу сказати, що маю 15 вакансій працівників соціального захисту… тому вчіться, вмійте поєднувати навчання і відпочинок, а ми – радо поділимося з вами тим досвідом і багажем знань, що маємо.» – з привітальним словом звернувся директор ОЦЗ Роман Романюк.

Запропонувавши студентській аудиторії пройти професійний астропрогноз, директор Луцького міського центру Олена Шишова наголосила, що саме практична діяльність та постійна участь у всіх заходах допоможуть зрозуміти специфіку роботи.

Цікавою і змістовною була ознайомча екскурсія проведена начальником відділу активної підтримки Юлією Харічковою. Зокрема, було представлено всі відділи і напрямки їх діяльності. Деталізованим був огляд ділянки роботи відділу взаємодії з роботодавцями та новоствореного відділу рекрутингу.

Вже наступного тижня плануємо опановувати ключові аспекти діяльності Департаменту соціальної політики Луцької міської ради.

Кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення