Студенти Луцького НТУ відвідали презентацію від «Луцьк Буд Каркас»

Уже традиційним для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» стали екскурсії та майстер-класи, пов’язані з ознайомленням із сучасними підходами у будівництві.

Так, 20 травня студенти груп БДН-12, БДН-22 та БДН-31 (куратори Дзюбинська О.В., Смаль М.В., Ротко С.В.) відвідали презентацію каркасного способу зведення будівель, представлену на театральному майдані м. Луцька підприємством «Луцьк Буд Каркас».

«Луцьк Буд Каркас» компанія, яка динамічно розвивається на ринку.  Особливість її діяльності – це замкнутий цикл: від розробки проекту до здачі об’єкту  «під ключ».

Студенти з цікавістю віднеслися до заходу, адже це була можливість на власні очі побачити альтернативу традиційним цегляним чи залізобетонним конструкціям.

Хто з нас в дитинстві не складав конструктор чи не будував замків. От і зведення каркасно-щитового будинку – це свого роду конструктор для дорослого. Виконання цього завдання не потребує великої кількості робітників, а основна робота виконується у стислі терміни із забезпеченням належного рівня якості.

По завершенню презентації студенти обговорювали побачене та  ділились враженнями.

Оксана Дзюбинська, Марія Смаль