Студенти Луцького НТУ відвідали «Волинську фондову компанію»

Кафедра інженерного та комп’ютерного забезпечення АПК машинобудівного факультету Луцького національного технічного університету активно співпрацює із ПрАТ «Волинська фондова компанія».

Зокрема, творча співпраця полягає у використанні бази цього підприємства для проведення практичних занять під час підготовки фахівців за спеціальностями «Галузеве машинобудування» та «Агроінженерія», залученні провідних фахівців до роботи у складі екзаменаційних комісій, а також у працевлаштуванні випускників.

Так, щороку 2-3 випускники спеціальності стають інженерами або менеджерами цієї фірми. Тому з метою набуття практичних навиків та вивчення особливостей діяльності, було організовано ознайомлювальну екскурсію для студентів 2 курсу машинобудівного факультету спеціальності «Агроінженерія».

Здобувачі освіти отримали цікаву інформацію про кращі зразки сучасної сільськогосподарської техніки від директора зі збуту у Західному регіоні Олександра Покидюка, який, до слова, також є випускником Луцького НТУ.

Студенти мали змогу особисто оцінити сучасні принципи організації робіт у галузі зберігання та постачання запасних до сільськогосподарської техніки, також звернули увагу на особливості складування мастил та інших технічних рідин.

Значну увагу такій співпраці надає і адміністрація ПрАТ «ВФК», що засвідчує високий професійний рівень випускників Луцького національного технічного університету. Зі звітом про екскурсію за версією «ВФК» можна ознайомитись за посиланням: http://vfc.com.ua/uk/blogs/6183-23-10-2018-dilimosya-znannyami-do-volinskoyi-fondovoyi-kompaniyi-zavitali-studenti-lutskogo-natsionalnogo-tehnichnogo-universitetu

Машинобудівний факультет