Студенти Луцького НТУ відвідали завод «Кромберг енд Шуберт Україна Лу»

27 вересня 2018 року студенти 1 та 2 курсу Луцького НТУ спеціальності «Галузеве машинобудування» разом з викладачами Галиною Єфімчук, Оксаною Ткачук та Олександром Шовкомудом ознайомились з виробництвом електричних бортових кабельних систем для панелі приладів, дверей, даху, мотору та автомобілів вцілому відомих світових марок BMW, Volkswagen та Mercedes-benz на підприємстві «Кромберг енд Шуберт Україна».

«Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. У Луцьку завод успішно працює вже понад 10 років, на сьогоднішній день створено понад 5500 робочих місць.

Соціальний працівник заводу Наталія Шевельова провела екскурсію на підприємстві для студентів Луцького НТУ. Розповідь про підприємство вона розпочала з представлення марок автомобілів, для яких завод виготовляє продукцію.

Сировина перевіряється і відповідає всім європейським нормам екологічності. На заводі не виготовляють кабель, він сюди надходить на котушках.

Знайомство з виробничим процесом розпочалось з машини Komax для порізки проводів та встановлення на них контактів.

Готові порізані та проконтактовані проводи збираються в пучки і вішаються на регалі, де вони чекають своєї черги для подальшого використання.

Всі робочі місця «Кромберг енд Шуберт» обладнані згідно європейських стандартів, а безпека праці на найвищому рівні.

Проводи викладають на рухомих конвеєрних дошках, де вони обмотуються, на них встановлюються штекери, кліпси тощо, створюючи єдину бортову кабельну систему.

Головне правило «Кромберг енд Шуберт» – нуль помилок. Контроль за якістю продукції надзвичайно ретельний. Перевірка кабельної мережі на електропровідність здійснюється на EPT-столах.

Перевірену проводку подають на спеціальне обладнання Foaming station, де на ній виливають поліуретанові втулки.

Готова проводка маркується, спеціальним чином пакується та надсилається на заводи, де безпосередньо складають автомобілі.

Компанія «вирощує» спеціалістів самотужки. Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навики.

Одним із пріоритетів компанії є соціальна відповідальність. Конкурентоздатний рівень оплати праці, повністю прозора система нарахування заробітної плати та її вчасна виплата – все це впевнено закріпило за підприємством статус одного з кращих роботодавців України.

Екскурсанти отримали цікаву інформацію, компетентні відповіді на поставлені запитання і незабутні враження. Сучасні технології виробництва та обладнання, досконала організація виробничих процесів, високі соціальні стандарти та стимули до саморозвитку працівників та можливості працевлаштування, викликали особливе зацікавлення у студентів.