Студенти Луцького НТУ відзначилися вдалими виступами на Чемпіонаті України з карате
У Луцьку, 24-25 лютого, на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся Чемпіонат України з карате. Участь у змаганні взяли студенти Луцького національного технічного університету.
Зокрема, учасниками чемпіонату були понад 200 спортсменів з 14 областей України. Яскравою частиною змагань стали професійні рейтингові поєдинки з косікі-карате. Звання чемпіона цієї категорії здобув студент Луцького НТУ Дмитро Щурук. До слова, саме він нині займає перше місце у рейтингу України. Крім того, ІІІ місце у змаганні посіла студентка ВИШу Олена Цьох.
Вітаємо наших бійців з перемогою, бажаємо їм міцного здоров’я та ще багато звершень на спортивній ниві!
Голова спортивного клубу Панасюк О.О.