Студенти Луцького НТУ влаштували "економічний" КВК

Студенти факультету бізнесу Луцького національного технічного університету довели, що знання краще засвоюються не на звичайних лекціях, а у розвагах. Власне тому молодь влаштувала такий собі економічний КВК на тему «Проектний аналіз».

Так, студенти групи ІП 4 курсу факультету бізнесу показали своїм молодшим колегам першокурсникам, яким насиченим та цікавим може бути навчальний процес в університеті. Замість звичайної пари, вони підготували КВК із безліччю конкурсів, а до суддівства залучили викладачів.

Зокрема, молодь позмагалася у 9 конкурсах, які максимально мали бути наближені за тематикою до «Проектного аналізу». Натомість оцінювали знання студентів та їхні творчі здібності завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доктор економічних наук, професор Любов Ковальська, викладач предмету «Проектний аналіз», к.е.н., доц. Людмила Павлюк, к.е.н., доц. Ірина Пушкарчук, к.е.н., професор Ігор Кривов’язюк, заступник декана факультету бізнесу, к.е.н., доц. Олена Баула та к.е.н., доцент Катерина Оксенюк.

Передусім, студенти представили команди, а це «Проектні перці» та «Лихі 90-ті». Самі змагання розпочалися із «Розминки» та продовжилися творчим конкурсом, до якого майбутні економісти підготували пародії на відомих виконавців і поклали на музику власноруч написані тексти.

По особливому зазвучав всесвітньо відомий хіт «Плакала» гурту «Казка», коли студенти переклали його на свій лад:

«Минула ніч зранку все стало сіре,

На захист йду, мушу знати все!

Я не сплю, її роблю, може куплю

Я точно протуплю, менше слів – більше віри.

Поплакала і знов, курсач вже шостий раз, це просто текст таємними знаками.

І я, і ти, і ми, і група наша вся над ним усі однаково плакали».

Не пасла задніх інша команда, яка підготувала музичну пародію на Олега Винника «Візьми мене в полон» і ту ж таки студентську тематику:

«Нехай все буде так як тільки хочем ми,

Поставте ви  нам 100, і з розуму зведи,

Нічого не питай, ніяких лишніх тем, лише 5-ку став.

Нехай все буде так, як тільки хочем ми,

Перед проектами не можем встояти.

Що хоч зі мной роби, скоріше відпускай, на іспит не кидай.

Візьми мене в полон, своїми курсачами, і загаси вогонь темними ночами.

Візьми мене в полон своїми модулями, ми будем вчити їх довгими ночами».

Після запальних музичних виступів майбутні бізнесмени вразили присутніх ще й акторськими здібностями, бо наступний конкурс зобов’язав учасників продемонструвати бізнес-проекти. Один із таких проектів показав, як можна побудувати успішне підприємство на популярних клітчастих сумках, інший же продемонстрував приклад вигідної інвестиції Гаррі Поттера у плащ-невидимку.

Крім конкурсів-талантів, студенти проявили неабиякі знання із предмету «Проектний аналіз», використовуючи для цього спеціально заготовлені кросворди та проявили кмітливість у розгадуванні економічних ребусів.

Феєричним завершенням заходу стала демонстрація креативної реклами для «Проектного аналізу». Після побаченого присутні явно забажали вивчити цей предмет, або принаймні взяти у руки тематичний підручник.

Насамкінець члени журі подякували студентам за чудове свято науки та проведену ними не банальну лекцію: «Конкурс вдався, він був дуже класним, динамічним і музичним. Ви проявили ерудованість, знання проектного аналізу і знання викладачів кафедри. Ви зарекомендували себе із найкращої сторони. Дякуємо вам за це!», - зазначив Ігор Кривов’язюк.

«Дорогі студенти, хочемо вам подякувати за підготовку, за те, що ви доклали чимало зусиль, вивчили дисципліну, зачепили курсові роботи. Дві команди були прекрасні. Я завжди кажу, що студенти можуть все, головне правильно поставити їм завдання. Дуже вам дякуємо», - додала Людмила Павлюк.

Своєю чергою Любов Ковальська зауважила: «Кожного року в нас на кафедрі відбувається цей уже традиційний захід і ми щоразу переконуємося в тому, наскільки студенти креативні. Я кожного разу відкриваю у вас нові грані, а найбільше мені подобається, що на таких заходах я завжди бачу групу у повному складі».

Подякувала студентам Ірина Пушкарчук: «Я вважаю, що сьогодні немає переможених, бо ви усі – переможці. Кожен з вас був креативним, інноваційним, фантастичним і феєричним, ви показали свої найкращі якості. Дякуємо вам за гарну атмосферу, яку ви для нас створили».

Насамкінець, Олена Баула додала, що оцінювати було складно, адже усі студенти дуже старалися: «Результат для мене очевидний, адже немає ні переможців, ні переможених. Дякую вам за цю гарну атмосферу, за те, що ви стараєтеся і маєте бажання саме таким чином проводити пару».

Отож, за результатами оцінювання, команда «Проектні перці» здобула друге місце, а перемогу отримала команда «Лихі 90-ті».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ