Студенти Луцького НТУ влаштували спортивний флеш-моб

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, студенти Луцького національного технічного університету підготували запальний флеш-моб. Близько 60 активних молодих людей вийшли на площу перед спорткомлексом Луцького НТУ, аби оригінально привітати студентство та викладачів зі святом спорту. Синхронно молодь виконала запальний танець, а наприкінці гучно привітала усіх зі святом.

Участь у заході взяв й ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який подякував студентам за організацію чудового заходу:

«Дякую за організацію чудового флеш-мобу! Памятайте, усе в ваших руках: ваше здоров’я та можливості. Тому ведіть здоровий спосіб життя, займайтеся спортом і розбудовуйте Україну, аби вона була успішною».

Своєю чергою завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сергій Савчук додав, що студенти щороку намагаються оригінально привітати усіх з днем спорту й цьогоріч самотужки вирішили організувати танцювальний флеш-моб.

«Флеш-моб, який сьогодні проводився у Луцькому НТУ приурочений Дню фізичної культури та спорту України, який відзначається уже десятки років. Щорічно ми або флеш-мобом, або іншими заходами відзначаємо це свято і вітаємо студентів і викладачів. Участь у сьогоднішньому заході взяли студенти спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», «Кібербезпеки» та інші охочі», - зазначив Савчук.

Варто додати, що традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Вперше це свято відзначали в 1994 році, після виходу відповідного президентського указу.

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол. В той час дуже відомим вважався український борець греко-римського стилю Іван Піддубний. Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу.

Продовжують спортивні традиції й представники нового покоління. Так, у Луцькому НТУ працює кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я, що була заснована у 1991 році. Починаючи з 2009 року завідувачем кафедри є кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Савчук Сергій Ананійович.

У розпорядженні кафедри фізичного виховання є спортивний комплекс з чотирма спеціалізованими залами, плавальним басейном та стадіоном. В ігровому залі є змога проводити тренування та змагання з баскетболу, гандболу, волейболу, великого тенісу. Додатково зал обладнаний шведськими стінками, місцями для глядачів, нішею для зберігання інвентаря. Дві зали оснащені різноманітними тренажерами, шведськими стінками, гімнастичним знаряддям, є стіл для армреслінгу. Тут студенти займаються атлетичною гімнастикою, фітнесом, вдосконалюють спортивну майстерність, розвивають фізичні якості, набувають хорошої спортивної форми. Спортивний зал для єдиноборств вкритий татамі, має достатню кількість спортивного інвентаря та обладнання. У залі проходять заняття з аеробіки, кікбоксингу, рукопашного бою, карате-до.

Гордістю кафедри є 25-метровий плавальний басейн з чотирма доріжками, де проходить навчання плаванню, працюють спортивні та оздоровчі групи.

Стадіон університету має бігові доріжки, велике та мале футбольні поля, спортивне містечко, легкоатлетичні сектори для метань та стрибків.

Викладачами кафедри організовані та проводяться секції з волейболу (чол., жін.), баскетболу (чол.), атлетичної гімнастики, футболу, плавання, легкої атлетики, карате-до, настільного тенісу.

Кафедра фізичного виховання робить все можливе, щоб фізичне виховання, як складова частина загальної системи освіти, заклало основи забезпечення та розвитку фізичного і морального здоров'я, комплексного підходу до формування розумових і фізичних якостей особистості, вдосконалення фізичної та психологічної діяльності. Відповідним результатом плідної праці є чималі досягнення на ниві спорту студентів Луцького національного технічного університету, котрі повсякчас здобувають першість у змаганнях міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів.

Інформаційний відділ Луцького НТУ

Відео і більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...