СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ВИХОДЯТЬ НА МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ!
Вперше студенти третього курсу групи ТР–31 разом з куратором групи І. ТИЩУК та ст. викладачем кафедри туризму та цивільної безпеки Л. ПОЛІЩУК побували на міжнародній 24-й туристичній виставці UITT: «Україна–Подорожі та Туризм», яка відбулася 28 – 30 березня 2018 року в місті Києві, де мали можливість ознайомитися з роботою міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.
Студенти були в захваті від неймовірних зустрічей з туроператорами й турагенствами, знайомством із людьми, які представляли різні куточки світу, а саме: Албанію, Болгарію, Грецію, Грузію, Єгипет, Ізраїль, Індію, Італію, Іспанію, Китай, Кіпр, Кубу, Мальту, Мальдівську Республіку, Малайзію, Марокко, Словаччину, Словенію, США, Палестину, Туреччину, Туніс, Україну та Шрі-Ланку. Також вони взяли участь у семінарах і тренінгах.
Туристичні маршрути України були представлені на стендах учасників з різних регіонів країни, серед яких представники Волинської, Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей.
Привітали присутніх почесні гості виставки: Іван Ліптуга – президент Національної туристичної організації, Оксана Сердюк – директор департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Михайло Тітарчук – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.
Ця виставка стала важливим місцем зустрічей з професіоналами туристичного бізнесу, де студенти мали можливість не тільки ознайомитись з повним спектром туристичних послуг, новинками в галузі туризму, а й отримати нові знайомства і розширити географію співпраці в туристичній галузі.
По завершенню виставки учасники отримали чудові подарунки на згадку від міжнародних туроператорів.
Дякуємо студентам-туристам за гарно проведений час та нашому декану, Олені Феодосіївні, за сприяння у цій незабутній подорожі!
Лариса Поліщук