Студенти Луцького НТУ взяли участь у зйомці кінофільму

У Луцьку протягом чотирьох днів з 10 по 14 квітня працювала знімальна група телеканалу UA/TV. Луцькому НТУ випала честь долучитися і допомогти знімальній групі телеканалу в роботі над сюжетом фільму.

Студенти третьокурсники спеціальності «Туризм» разом з куратором І. Тищук та студенти першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа», під керівництвом куратора Л. Поліщук за дорученням начальника управління туризму та промоції Луцької міської ради Катерини Мосійчук феєрично зустріли та привітали на в’їзді в наше місто знімальну групу каналу.

Наше місто знімали незвичним способом – жителі міста самі розповідали про Луцьк, про найцікавіші та визначні пам’ятки, про захопливі туристичні маршрути та про ті місця, куди дійсно варто поїхати туристу. Лучани своїми розповідями повинні були оповістити про місто так, щоб про Луцьк та лучан знали у світі, бо ж «Луцьк – приємне відкриття!»

Дякуємо начальнику управління туризму та промоції міста Катерині Мосійчук за цікаву пропозицію! Ми пишаємося тим, що саме наших студентів запросили взяти участь у такому цікавому заході і що саме студенти Луцького НТУ запрошують гостей до нашого чарівного міста!

Л.Поліщук