СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ завоювали шість нагород
у відкритому Чемпіонаті Волинської області
з карате
4 жовтня 2015 року у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся відкритий Чемпіонат області з карате. У змаганнях за першість брали участь 17 команд з Волинської, Львівської, Рівненської та Київської областей. Змагання проходили у трьох напрямках: POINT-КАRАТЕ, JKA, BOGU-BUDO. В загальному командному заліку команда Луцького національного технічного університету зайняла друге місце.
В особистому заліку JKA переможцями стали Дмитро Щурук – І місце, (вікова категорія 18+), студент групи ІМ-41 та Ігор Невеліч – ІІ місце (вікова категорія 16-17 років), студент групи ЕП-11.
В особистому заліку POINT-КАRАТЕ переможцями стали Ігор Невеліч – І місце (вікова категорія 16-17 років), студент групи ЕП-11; Антон Гаїнський – ІІІ місце (вікова категорія16-17 років), студент групи БДН-11 та Максим Бабич – ІІІ місце (вікова категорія 18+), студент групи ОСВм-51.
Зайнявши друге місце, в особистому заліку BOGU-BUDO призером став Ігор Невеліч.
Вітаємо наших студентів-спортсменів, бажаємо здоров’я та наступних перемог!
Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ