Студенти Луцького НТУ здобули нагороди
у Міжнародному фестивалі бойових мистецтв
16-17 квітня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль бойових мистецтв. В рамках фестивалю було проведено одразу два престижні турніри – Кубок світу з MMA та Чемпіонат Європи із козацького двобою.
До складу збірної команди України увійшли наші студенти Дмитро Щурук (ІМ-31) та Сергій Нінічук (ЕОС-41). В дуже цікавих та напружених поєдинках Дмитро завоював дві золоті медалі, виступаючи в двох видах програми. Сергій у фіналі поступився лише учаснику з Азербайджану, зайнявши друге місце.
Вітаємо хлопців та бажаємо наступних перемог!
Кафедра фізичного виховання