Студенти Луцького НТУ здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі із транспортних технологій

11 квітня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології».

Так, студенти продемонстрували високий рівень підготовки та професіоналізм під час захисту робіт. На конкурс було подано більше двухсот робіт у восьми різних блоках, де наші студенти вибороли призові місця. Зокрема, Павло Ващук (ТТ-41) з роботою на тему: «Підвищення ефективності перевезення швидкопсувних вантажів автомобільним транспортом» отримав диплом за зайняте друге місце в блоці «Вантажні перевезення», науковий керівник — Дубицький Олександр Сергійович. Юрій Лещенко (ТТм-51) з роботою на тему: «Класифікація дорожних легкових автомобілів» отримав диплом за зайняте третє місце в блоці «Транспортні засоби», науковий керівник — Кищун Володимир Андрійович. Іван Хом'як (ТТм-51) з роботою на тему: «Аналіз ефективності функціонування пасажирської маршрутної мережі міста Луцька» отримав диплом за зайняте третє місце в блоці «Пасажирські перевезення», науковий керівник — Мурований Ігор Сергійович.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників з відзнаками та бажаємо нових перемог!

Колектив кафедри АТТ