Студенти Луцького НТУ змагалися у волейбольному турнірі із викладачами

До Дня студента викладачі Луцького НТУ влаштували справжній спортивний батл із молоддю. Так, у волейбольному турнірі змагалися студенти-спортсмени та викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоровя.

«Захід присвячений Дню студента. Ми влаштували ігри з волейболу серед груп спеціальностей ФК різних курсів і команда-переможець зіграє одну гру з викладачами кафедри. Таким чином ми хочемо привітати молодь із їхнім святом», - наголошує завідувач кафедри Сергій Савчук.

Попри те, що захід був святковим, боротьба між викладачами та студентами склалася по справжньому запеклою, адже кожна команда намагалася довести свою першість. Втім, за результатами змагань, таки досвід узяв гору і викладачі перемогли студентів.

Вітаючи зі святом, педагоги вручили кожній студентській команді солодкі призи та побажали молоді завжди гарного настрою та хорошої спортивної форми!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1386357911518255