Студенти-маркетологи Луцького НТУ побували на підприємстві «Тигрес»

2 жовтня студенти маркетологи Луцького НТУ мали змогу відвідати одне із найуспішніших підприємств в Україні – ПП «Тигрес».

Для студентів була проведена інформативно-пізнавальна екскурсія менеджером з реклами компанії Надією Сенюк, яка розповіла історію, концепцію і принципи роботи ПП «Тигрес», а також основні етапи створення іграшки від «А» до «Я». Студенти відвідали цех і склад виробництва, відділ дизайну, декору та інші, не менш важливі, фази виготовлення м‘якої та пластмасової іграшки.

Крім того, на даному підприємстві надзвичайно велику увагу звертають на матеріали і якість створення свого продукту.

Студенти були вражені масштабами ПП «Тигрес», адже територія надзвичайно велика. До речі, кожного дня тут створюється 20000 іграшок, тобто 2 іграшки в хвилину!

Екскурсія надихнула майбутніх маркетологів на нові звершення, а деякі навіть задумались над тим, щоб стати частинкою великої команди «Тигрес».

Студентки МК-11

Гіль Яна, Годлевська Іванна