Студенти машинобудівного факультету
ознайомилися з технологією
виробництва спирту

Студенти машинобудівного факультету побували на одному з найстаріших підприємств харчової промисловості міста Луцька ДП «Укрспирт» ЛМПД, яке було засноване 1946 року. На початку екскурсії студентів ознайомили з історією створення та функціонування підприємства. Зокрема, цікавим був факт, що перше виробництво було організоване ще в 1920-1930 роках на базі приватного пивзаводу.

Для студентів, частина з яких у подальшому буде навчатися за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв», надзвичайно цікаво було ознайомитися з технологією виробництва спирту та побачити роботу технологічного обладнання.

Студентам також розповіли про продукцію підприємства, яка виготовляється за передовими технологіями на сучасному обладнанні з використанням старовинних рецептур і є знаною не тільки в Україні, але й за кордоном, оскільки є відмінною в екологічному плані і забезпечується надійним контролем якості на усіх етапах виробництва. Висока якість продукції підприємства підтверджується дипломами та нагородами, що отримані на всеукраїнських та міжнародних виставках, а також високим попитом на продукцію.

Важливим також було дізнатися для студентів, що виробництво спирту на підприємстві здійснюється за безвідходною технологією, яка передбачає отримання супутньої продукції: вуглекислоти, барди, ефірів та сивушних масел.

Екскурсія була цікавою і пізнавальною. Дякуємо керівництву підприємства за дозвіл на проведення екскурсії та побажаємо і надалі стабільної роботи підприємству та підтримувати репутацію виробника якісних міцних напоїв.

Ігор Дударєв,
куратор групи М-31