СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

26-28 квітня 2017 року в Хмельницькому національному університеті на кафедрі машин та апаратів проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», у якому брали участь студенти машинобудівного факультету нашого університету у такому складі:

Казакова Дмитра Валерійовича, ст. гр. М-42 (ОЛП),

Тиховського Павла Анатолійовича, ст. гр. М-42 (ОЛП),

Маркарян Андрій Володимировича, ст. гр. М-32 (ОЛП),

Петухова Володимира Сергійовича, ст. гр. М-32 (ОЛП).

У якості членів журі олімпіади також були запрошені викладачі кафедри машин легкої промисловості Герасимчук Олександр Павлович і Пуць Віталій Степанович.

Наші студенти показали гідний рівень знань та вмінь зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», про що й було відмічено членами журі і, відповідно, знайшло відображення в отриманих ними нагородах.

Зокрема, призером Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» став студент гр. М-42 (ОЛП) кафедри машин легкої промисловості Луцького національного технічного університету Казаков Дмитро Валерійович. Він був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Особисті нагороди в різних номінаціях, а також сертифікати учасників Олімпіади отримали всі члени команди. Без нагород не залишились і члени журі, які отримали подяки.

Окрім особистих нагород, команда Луцького національного технічного університету здобула третє загальнокомандне місце.

Приємно відмітити, що студенти кафедри МЛП машинобудівного факультету Луцького НТУ вже шостий рік поспіль стають призерами та переможцями ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», який був започаткований в Луцькому національному технічному університеті, а також проводився в Київському національному університеті технологій та дизайну та Хмельницькому національному університеті.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм подальших успіхів і перемог!!!

Колектив кафедри машин легкої промисловості