СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
ВІДВІДАЛИ «МОДЕРН-ЕКСПО»

Традиційно, екскурсія для студентів нашого університету розпочалася із презентації компанії. СП ТОВ «Модерн-Експо» – це міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання: торгових та складських стелажів, касових боксів, обладнання з нержавіючої сталі, холодильного і POS-обладнання.

Студенти ознайомились із виставковою залою, де представлені основні продукти компанії: торгові і складські стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, яке експортується до відомих міжнародних компаній світу. Після цього молодь побувала у виробничих цехах, де мала можливість побачити різні процеси зблизька і почути коментарі самих працівників.

Студентів зацікавили принципи роботи компанії, сучасне високотехнологічне обладнання, міжнародні стандарти безпеки і якості продукції. А також – можливість проходження виробничої практики та необхідні знання і вміння для подальшого працевлаштування.

Ольга Худицька,
«Центр ділового студента»