Студенти машинобудівного факультету відвідали ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт»

Студенти спеціальності «Харчові технології» взяли участь в екскурсії на провідне підприємство аграрного комплексу Волині «ВІЛІЯ».

Група компаній ТМ «ВІЛІЯ» включає ряд підприємств Волинської та Рівненської областей, що успішно працюють в різних сферах агровиробництва: рослинництві, зберіганні зернових, олійних та бобових культур, зернотрейді, борошномельно-круп’яному виробництві, тваринництві.

Менеджер з персоналу Данильчук Оксана у формі презентації розповіла студентам про стан і перспективи розвитку ТМ «ВІЛІЯ», також вона запросила студентів на сезонну роботу влітку, на практику, а після завершення навчання – на постійне працевлаштування.

Екскурсію величезною територією підприємства провів головний технолог підприємства Хомко Ігор Іванович. Він розповів як зберігають та переробляють зернопродукти, також студенти відвідали сучасні дослідні лабораторії підприємства.

Навчальний відділ Луцького НТУ