Музей українського війська та військової техніки 13 березня радо зустрів студентську молодь кафедри матеріалознавства та запропонував практичний курс тактичної медицини: із теоретичної частини, де студенти пригадали не лише шкільну біологію та анатомію людини, а й поглибили свої знання із використання сучасних медичних засобів для надання першої допомоги.

Матеріалознавство МатеріалознавствоМатеріалознавство

Молодь зацікавила інформація про сучасні стандарти порятунку поранених як в бойових умовах, так й за травмування під час обстрілів та нещасних випадків, про що дуже детально, з описом конкретних ситуацій на фронті, розповів бойовий медик.

Реальні практичні тренування дозволили закріпити отримані знання з тактичної медицини.

МатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавство

Після виснажливих тренувань студенти оглянули наявні експозиції військового знаряддя, військової техніки та експонати російського мотлоху, успішно знищеного воїнами ЗСУ.

Студенти та колектив кафедри матеріалознавства щиро вдячні працівникам музею за навчання та цікаву екскурсію.

МатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавство

Кафедра матеріалознавства