Студенти-матеріалознавці
переможці Всеукраїнського конкурсу
наукових робіт

Студенти кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування Луцького НТУ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що відбувся в Сумському державному університеті 29-31 березня 2016 року.

На конкурс з напряму «Машинознавство» (секція «Матеріалознавство») було подано 47 робіт з провідних технічних університетів України, зокрема – Києва, Луцька, Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, Львова.

Студенти групи ПМм-51 Артур Гарщаль та Петро Лисюк представили спільну наукову роботу на тему «Розробка теплоізоляційних матеріалів на основі перліту» (науковий керівник – доцент Микола Мельничук) та здобули диплом ІІ ступеня. Члени галузевої конкурсної комісії відзначили актуальність та високий науковий рівень дослідження луцьких студентів.

Чудова організація та участь у конкурсі забезпечили студентам новий досвід та масу цікавих знайомств.

Кафедра матеріалознавства
та пластичного формування конструкцій машинобудування