Студенти МБФ Луцького НТУ здобули перемогу на Всеукраїнській олімпіаді

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 навчальному році» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Обладнання лісового комплексу».

В олімпіаді взяли участь студенти групи Мм-53(ОЛК) машинобудівного факультету Луцького НТУ – Олександр Чайка та Богдан Ворожко (науковий керівник кандидат технічних наук, старший викладач кафедри галузевого машинобудування Наталія Толстушко).

Програма олімпіади передбачала: комп’ютерне тестування із загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, письмове вирішення комплексного завдання, що вимагало пророблення його конструкторських, технологічних та експлуатаційних аспектів, а також доповіді за студентськими науково-дослідними роботами.

Наші студенти гідно захистили честь Луцького НТУ. Так, Олександр Чайка виборов третє міністерське місце і отримав диплом ІІІ ступеня, а команда Луцького НТУ нагороджена грамотою «За високий рівень підготовки до Всеукраїнської студентської олімпіади».

Олімпіада пройшла на високому рівні, а для учасників такі заходи є не лише значущою подією в їхньому житті, але й чудовою можливістю поділитись набутим досвідом.

Кафедра галузевого машинобудування МБФ