Студенти МБФ отримали робітничу професію тракторист-машиніст

29 липня, за сприяння ректорату Луцького НТУ, керівництва машинобудівного факультету та кафедри аграрної інженерії, для студентів – майбутніх бакалаврів було організоване навчання за інтегрованою програмою підготовки у Волинському обласному центрі підготовки кадрів агропромислового комплексу (ВОЦПК АПК).

Мета навчання – отримання посвідчень тракториста-машиніста базової категорії А1 з виконанням в повній мірі навчального плану, що передбачає теоретичне навчання та виробничу практику. Участь у процесі оцінювання взяли ректор Луцького НТУ Петро Савчук, завідувач кафедри агроінженерії Володимир Дідух та завідувач кафедри інженерного і комп'ютерного забезпечення АПК Віктор Тарасюк.

Після проходження практики та отримання кваліфікації, відповідна фахова комісія провела теоретичне тестування з правил дорожнього руху та технічної експлуатації тракторів.

Успішна здача теоретичної частини іспиту дозволила кожному студенту пройти перевірку навичок практичного водіння трактора ХТЗ-3510.

Така підготовка здійснювалася для усіх студентів машинобудівного факультету, які бажали отримати робітничу професію. Представники Державного технічного нагляду відзначили високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів Луцького НТУ під час проведення теоретичного тестування з правил дорожнього руху та перевірки навиків практичного водіння трактора.

Кінцеве рішення екзаменаційної комісії дозволило здобути студентам робітничу професію з отриманням посвідчення тракторист-машиніст базової категорії «А1», що є хорошою запорукою майбутнього працевлаштування випускників машинобудівного факультету Луцького НТУ.

Інформаційний відділ Луцького НТУ