Студенти напрямку «Охорона праці» Луцького НТУ
відвідали підприємство ПАТ «Електротермометрія»

25 березня 2015 року студенти напряму підготовки «Охорона праці» Луцького НТУ відвідали ПАТ «Електротермометрія». У виробничій екскурсії взяли участь студенти денної та заочної форми навчання другого та третього курсу, а також викладачі кафедри ОП та БЖД Микола Рудинець та Людмила Матвійчук. Студентів зацікавив технологічний процес виготовлення лічильників та умови створення безпечних умов праці.

Важливим етапом проведення екскурсії стало ознайомлення з документацією підприємства щодо забезпечення оптимальних умов праці на підприємстві. Студенти  отримали знання щодо введення документації з охорони праці на підприємстві, а саме: статут підприємства, трудові та колективні договори, інструкції, інструктажі та положення з безпеки праці та пожежної безпеки. Майбутні фахівці побачили в дії саме підприємство, а також брали активну участь у дискусіях на тему «Охорона праці на підприємстві».

Інженер з охорони праці показав та розповів про ремонтний, ливарний та складський цехи; ознайомив зі схемою шляхів евакуації та пожежною безпекою підприємства.

Колектив кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Луцького НТУ висловлює слова вдячності керівництву ПАТ «Електротермометрія» за можливість ознайомлення студентів з технологічними процесами підприємства та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Владислав Кузнєцов,
студент групи ОПБ-31