СТУДЕНТИ-ОБЛІКОВЦІ НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ
ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ГАЗЕТИ

14 квітня 2017 року відбулася зустріч регіонального представника Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олени Щербик зі студентами та викладачами кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету.

Під час зустрічі грамотами від професійної газети були нагородженні старости груп – за активну участь у житті групи й університету та чудові організаторські здібності, вміння знайти підхід до кожного, а також найбільш активні студенти-обліковці – за нестандартний та креативний підхід у виконанні навчальних завдань і здатність приймати виважені рішення.

Подяку за плідну та дружню співпрацю отримала завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Ірина Садовська.

Колектив редакції газети «Все про бухгалтерський облік» щорічно намагається зацікавити студентів та викладачів, створюючи цікаві матеріали про облік і оподаткування. Так, кожен студент та навіть викладач має можливість скористатися новинкою від редакції видавництва – «Збірником задач», а також поділитися враженнями та поставити запитання на «Студентському форумі».

Олена Щербик побажала студентам й надалі прагнути до здобуття нових вершин, робити маленькі й великі відкриття для процвітання обраної професії та кар’єрного зростання у майбутньому. На завершення зустрічі всі студенти отримали запрошення від газети «Все про бухгалтерський облік» стати учасниками акції «Лайкопад за iPad».

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: