Студенти 1 курсу ОП Міжнародні економічні відносини Даниїл Татарчук, Владислав Федишин, Кірдей Вікторія, Сагаль Вікторія та Білітюк Ілона під керівництвом доцентів кафедри Наталії Галазюк та Ольги Зелінської взяли участь у Міжнародному конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямком «Економіка та управління».

конкурсконкурс

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2023 року увійшли 145 спеціалістів-науковців, з них 78 з 22 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

конкурсконкурс

Кафедра МЕВ