Студенти першого курсу технологічного факультету побували на екскурсії в міжнародному холдингу
«Модерн-Експо»

Студенти першого курсу технологічного факультету (групи ПМ-11, ІМ-11) побували на екскурсії в міжнародному холдингу «Модерн-Експо», яка виросла від заснування 1993 р. підприємства «Дует» (м. Люблін) та регіональної компанії «Модерн» (м. Луцьк).

В конференц-залі було проведено ознайомчу презентацію з історією та структурою компанії, її візією, місією та цінностями.

Екскурсія розпочалась із виставкової зали, де можна побачити готову продукцію компанії. Далі ми пішли знайомитись безпосередньо із виробництвом. Ми проходили через цех виготовлення брендованого обладнання з полімерів, цех виготовлення брендованого обладнання (металеві бренди), цех виготовлення виробів з дроту, складський комплекс, цех виготовлення торгового стелажа, цех виготовлення складського стелажа, цех виготовлення касових боксів, цех виготовлення холодильного обладнання та обладнання з нержавіючої сталі. Ступінь механізації викликає захоплення. Вражають виробничі площі, сучасне обладнання та якість продукції.

Сьогодні в компанії працюють близько 2500 працівників. Вражають виробничі потужності. Партнерами «Модерн-Експо» є Nestle, Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Carrefour, Mars, Газпром, Mondelez, Rewe Combine, Henkel, SPAR, X5 Retail Group тощо. Маючи представництва в Польщі, Росії, ОАЕ, Білорусії, Франції та Англії, компанія завжди прагне більшого.

Дякуємо Юлії Баськовій та компанії «Модерн-Експо» за цікаву та інформативну екскурсію. Процвітання вам та втілення планів!

Оксана Садова ,
к.т.н., асистент каф. Матеріалознавства та ПФКМ