СТУДЕНТИ ПОБУВАЛИ НА ВИРОБНИЦТВІ
МЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ

6 квітня за сприянням доцента кафедри «Обладнання переробних виробництв» Юрія Федоруся студенти машинобудівного факультету відвідали ТзОВ «Забіяка».

ТзОВ «Забіяка» – одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств Луцького району, що займається виробництвом ковбасної та м’ясної продукції. Підприємство оснащене сучасним та новітнім обладнанням, що забезпечує швидкість процесів та збереження найкращих смакових якостей.

Головний технолог ТзОВ «Забіяка» Юрій Кінах провів екскурсію для студентів. Він показав весь процес виготовлення продукції, починаючи від обробки сировини та до пакування готової продукції. Студенти побачили, на якому обладнанні відбувається виробництво, як на підприємстві дбають про чистоту, а головне – з чого виготовляються смачні ковбасні вироби.

На завершення екскурсії студенти дегустували продукцію ТМ «Забіяка» та отримали подарунки.

Ольга Худицька,
«Центр ділового студента»