Студенти-психологи першого курсу Луцького національного технічного університету відвідали Луцьку філію Волинського обласного центру зайнятості. Екскурсію для здобувачів провела заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Олеся Мудрак.

екскурсія

Під час зустрічі студентам презентували міні-лекцію, в ході якої вони ознайомилися з основними послугами, які надає служба зайнятості, та порядком їх отримання. Особливу увагу було приділено електронним сервісам центру зайнятості, що роблять доступ до послуг зручним та оперативним.

Майбутні фахівці отримали корисну інформацію про профорієнтаційні послуги, можливості професійного навчання та стажування, психологічне консультування, а також про перспективи відкриття власної справи.

екскурсія

Особливо цікавим для студентів-психологів було проходження Тесту професійної спрямованості Д. Голланда, який допомагає визначити схильність до певних професійних напрямків, та обговорення можливостей працевлаштування випускників закладів вищої освіти.

Екскурсія дала студентам не лише цінні знання, але й практичний досвід, який стане в пригоді у їхньому подальшому навчанні та професійній діяльності.