Сьогодні в КЗ «ЛЗОШ №19» у 8-Б класі відбувся «відкритий урок», який проводили студентки спеціальності «Психологія» Ірина Єфімчук та Яна Зінгель

На уроці був проведений тест на тему: «Що ви знаєте про алкоголізм?» і, спираючись на результати, можна зробити висновок, що сучасна молодь досить обізнана в цьому питанні. Адже знання особливостей алкоголізму дасть змогу пропагувати здоровий спосіб життя і попередити розвиток залежності в інших людей.

Студенти на належному рівні підтримували активність й довільну увагу аудиторії.

психологіяпсихологія

Також була проведена робота з метафоричними картами. Цікаво й активно пройшла бесіда щодо основних цінностей особистості. В процесі дискусії було обговорено, що учні розуміють під поняттям «щастя». Як виявилось, для більшості з них щастя це - сім'я, прогулянки з друзями, домашні улюбленці та їжа.

Отже, діти отримали позитивні емоції, розвинули свої комунікативні навички та критичне мислення. Робота у команді сприяла підвищенню емпатійності, толерантності та взаєморозумінню.

психологіяпсихологіяпсихологія