27 березня на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій відбувся тренінг для здобувачів на тему «Емоційна компетентність». Його для майбутніх психологів провела Гаврилюк Наталія, ментор проекту «СпівДія заради Дітей» БО (благодійної організації) «СпівДія».

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Студенти у теоретичній формі були ознайомлені з особливостями позитивних та негативних емоційних станів.

У практичній частині кожен із присутніх вибрав собі емоційний стан та у невербальній формі його відтворив, а присутні мали його вгадати.

На завершальному етапі було дві вправи: «молекули» та «атоми», де здобувачі вчилися слухати пережиті емоції один одного та розуміти їх.

ПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологія

Загалом майбутні психологи залишилися задоволеними. Їх запросили відвідати тренінгові заняття за адресою м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5, де вони можуть ознайомитись з технікою їх проведення та отримати відповідні навички.

Кафедра соціогуманітарних технологій