Студенти спеціальності «Телекомунікації»
взяли участь у семінарі
«Розвиток міст і регіонів»

Студенти другого курсу спеціальності «Телекомунікації» групи ТК-21 кафедри фізики і електротехніки разом з доцентом Петром Баховським 18 травня взяли участь в роботі семінару «Розвиток міст і регіонів», що проходив у Східноєвропейському національному університеті імені Л. Українки.

В роботі семінару взяли участь викладачі та студенти СНУ імені Лесі Українки та Луцького НТУ, представники ТПП Польщі та компанії «Orange Poland». В доповідях виступаючих було висвітлено багато цікавих пропозицій щодо розвитку міст і регіонів та налагодження співпраці між вищими школами України і Польщі.

Представники компанії «Orange Poland» у свої виступах висвітлили історію компанії мобільного зв’язку Orange, її структуру. Слухачі дізналися про особливості розвитку ІТ-ринку, основні перспективні технології інфотелекомунікаційних систем та їх технічного захисту.

Довідково. «Orange» є французьким оператором мобільного зв`язку, який надає широкий спектр послуг на міжнародному рівні. Цей великий оператор може похвалитись мобільним покриттям на всіх континентах у багатьох країнах світу, в тому числі і в Польщі.

Петро Баховський,
доцент кафедри фізики і електротехніки