СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»
ВІДВІДАЛИ РЕКРЕАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС
«СРІБНІ ЛЕЛЕКИ»

У рамках вивчення навчальних дисциплін «Організація готельного господарства» та «Організація ресторанного господарства» студенти-туристи відвідали сучасний рекреаційний комплекс міста Луцька «Срібні лелеки» з метою вивчення тонкощів функціонування готельно-ресторанних комплексів. Нас радо зустріли директор та головний адміністратор закладу, щоб поділитися своїм досвідом та продемонструвати сучасні цікавинки та інновації закладу. Спочатку ми відправились на рецепцію – місце, звідки все починається. Адже рецепція – це перше, куди звертаються для замовлення номеру в готелі або столика в ресторані. Наступним пунктом нашої екскурсії стали сучасні готельні номери, що представлені такими типами: стандарт, напівлюкс, люкс та покращений стандарт; загальна їх кількість у закладі – 68. У кожному номері є кондиціонер, холодильник, супутникове телебачення, телефон та безкоштовне підключення до мережі Інтернет (Wi-Fi).

Оглянувши всі можливі види номерів, ми відправились до басейну і сауни, в яких може відпочити кожен охочий. Останнім пунктом нашої екскурсії стали заклади харчування готельно-ресторанного комплексу. Це ресторан  і кафе, меню яких представлене українською та європейською кухнями.

Студентів вразила простота і водночас елегантність інтер’єру закладу. Склалось враження, що дизайнери зробили все можливе для того, щоб кожен гість відчував себе як удома. «Срібні лелеки» можна з впевненістю назвати найкращим за своєю красою і зручністю розміщення рекреаційним комплексом у місті Луцьк. Тут панує атмосфера затишку та комфорту, що є заслугою кожного працівника цього закладу.

Студенти та викладачі Луцького НТУ вдячні керівництву рекреаційного комплексу «Срібні лелеки» за чудову можливість практично познайомитися з технологією обслуговування гостей. Особлива подяка – голові Туристичного альянсу Луцька та власнику рекреаційного комплексу «Срібні лелеки» Ользі Ярмолюк за чудову екскурсію та змістовні  відповіді на питання студентів.

Андрій Газюк, Тарас Мельник
студенти групи ТР-31