21 травня здобувачі спеціальності 071 Облік і оподаткування, а також викладачка кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна взяли участь у тренінгу «Що треба знати про договори», який у центрі розвитку підприємства Дія.Бізнес | Луцьк провела юристка Юлія Габрук.

Облік

Знайомство відбулось у форматі «договір Вашого життя», під час якого кожен з учасників і тренерка поділилися своїм досвідом щодо договорів і пов’язаних з ними цікавих моментів (як позитивних, так і негативних).

Облік

Далі були детально розглянуті наступні питання:

✓ Вибір та перевірка контрагента.

✓ Форма та зміст господарського договору.

✓ Найпопулярніші договори в бізнесі.

✓ Розбір договору про оренду нежитлового приміщення.

✓ Договір про надання послуг vs договір про виконання робіт. Основні положення

✓ Договір з блогером.

✓ Публічна оферта: кому потрібна і які «болі» закриває.

Облік

Цікавою була робота в командах, коли учасники обговорювали умови договору в конкретній ситуації, представляли різні сторони угоди та практикувались відстоювати інтереси своєї сторони.

Облік

Отримані на тренінгу знання та навички виявилися корисними як для практикуючих та потенційних фахівців з обліку і оподаткування, так і для юристів, які також брали участь у тренінгу.

Учасники зацікавлено слухали відповіді на питання присутніх щодо особливостей укладання договорів і разом знаходили вихід із складних практичних ситуацій.

Облік

Дякуємо команді Дія.Бізнес у Луцьку та Юлії Габрук за пізнавальний і цікавий захід!

Кафедра обліку і аудиту