Перейти до основного вмісту

4 квітня відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч «МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ МИТНОЇ СЛУЖБИ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» з Державною митною службою України та закладами вищої освіти.

Здобувачі освітніх програм митного спрямування «Митна справа та торгівля» та «Товарознавство та експертиза в митній справі» отримали унікальну можливість поспілкуватися з представниками митних органів, від першоджерел почути про основні напрямки діяльності Державної митної служби України, сучасні виклики для митників, особливості працевлаштування до митних органів. 

ФММТ

Зокрема, директор Департаменту по роботі з персоналом Держмитслужби Володимир Касьян зосередив увагу здобувачів на необхідності набуття основних професійних компетенцій, які є поєднанням технічних, економічних та правових складових. Директор Департаменту транзитних процедур Держмитслужби Сергій Демченко  ознайомив студентів з особливостями впровадження європейських правил транзиту товарів (системи NCTS) в Україні. В.о. начальника Волинської митниці Андрій Чаборай ознайомив з основними результатами роботи Волинської митниці, наголосив на необхідності тісної співпраці Волинської митниці та ЛНТУ щодо підготовки кадрів. 

Особливу зацікавленість студентів викликала доповідь директора  Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби Дениса Райкова щодо актуальних питань боротьби з контрабандою. 
 

ФММТ ФММТ ФММТ


У зустрічі взяли участь ректор ЛНТУ професор Ірина Вахович, декан факультету митної справи, матеріалів та технологій професор Валентина Ткачук, завідувачка кафедри товарознавства та експертизи в митній справі доцент Олена Пахолюк, викладачі кафедри ТЕМС, представники Державного університету «Житомирська політехніка», Волинського національного університету, Острозької академії, Національного університету водного господарства та природокористування.

Представники вищої школи обговорили шляхи співпраці з Державною митною службою, визначили сильні та слабкі сторони освітніх програм.

Кафедра ТЕМС