Перейти до основного вмісту

Студенти групи АІ-31 та викладачі кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А.Хайліса відвідали елеватор у с.Звиняче ТМ «Вілія».

Агроінженерія

Продовольча безпека країни залежить від своєчасної обробки вирощеного врожаю, доведення його до стану, придатного до зберігання та забезпечення умов при переміщенні до споживача.

Агроінженерія

Така поїздка була необхідна для закріплення компетентностей, які отримані в університеті при освоєні предмету «Збереження, первинна обробка та транспортування сільськогосподарської продукції.

Елеватор, який очолює Куць Олександр Миколайович, логістично розміщений біля залізничної артерії та включає автоматизований пункт прийому зернових мас, потужну лабораторію для оцінки їх якісних та кількісних параметрів. Студенти мали змогу ознайомитись з сучасним лабораторним обладнанням. Технологом лабораторій була продемонстрована їхня робота з конкретними сільськогосподарськими матеріалами.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


У даний момент технологічні лінії, що включають приймальну частину, очистку та сушку, задіяні на обробці зерна кукурудзи. О. Куць розповів про особливості сучасного обладнання для накопичення зернового матеріалу, щодо переміщення між технологічними модулями, до місць завантаження у транспортні засоби. Звернув особливу увагу на рукавні способи тимчасового зберігання зернових мас за канадською технологією.

АгроінженеріяАгроінженеріяАгроінженерія


На території елеватора з групою поспілкувався власник агрокомпанії Євген Дудка. Він наголосив на необхідності отримання не тільки фахових знань, але потребу у поглибленому вивченні іноземних мов, адже у сучасних технологіях збереження зернових мас, у більшій мірі, використовується закордонне обладнання. Ведучий викладач дисципліни, проф. Дідух В.Ф., подякував працівникам елеватора за надану можливість ознайомитись із станом технічного забезпечення процесів збереження, обробки та транспортування зернової сільськогосподарської продукції.

Агроінженерія

Проф.Дідух В.Ф.