Перейти до основного вмісту

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ «ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА»
ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ TATRAFAN

27 вересня майбутні інженери-механіки – студенти груп ІМС-11, ІМ-31 та ІМ-52 технологічного факультету, разом із викладачами: зав. каф., доц. Дмитром Сомовим, доц. Романом Полінкевичем, доц. Людмилою Самчук, ас. Тарасом Четвержуком, зав. лаб. Ростиславом Голодюком, інж. Віктором Єрьоміним, лаб. Іванною Каліновською відвідали виробництво пакувальних плівок відомого підприємства ТОВ TATRAFAN, яке із нинішнього року продовжило свою діяльність на основі ПрАТ спільного українсько-словацького підприємства «ТЕРІХЕМ Луцьк».

Метою екскурсії, яку організував інженер кафедри «Прикладна механіка» Віктор Єрьомін, було ознайомлення студентів із новітнім обладнанням та сучасними процесами виробництва пакувальної плівки.


Начальник виробництва пакувальної плівки Ігор Телечук розповів студентам про історію створення підприємства та його роботу.

Головним пріоритетом компанії є задоволення потреб замовника та досягнення високої якості продукції, яка підтверджена сертифікатом міжнародного зразка. Також він зазначив, що сферою діяльності підприємства є виробництво пакувальних поліетиленових та поліпропіленових плівок, виконання графічних робіт та виготовлення кліше. Потужність виробництва поліпропіленових плівок – 2000 т/рік, а поліетиленових та плівок із печаткою – 1500 т/рік, тому виробництво є безперервним.


Персонал складається із 390 працівників, які працюють у 3 зміни. На підприємстві використовується обладнання, придбане за кордоном, що дозволяє виготовляти конкурентоспроможну продукцію за міжнародними стандартами.


Директор департаменту виробництва Сергій Михалюк розповів про високопродуктивне обладнання для друку, яке дозволяє наносити флексодрук від 1 до 8 кольорів та забезпечувати виготовлення високоякісних пакувальних матеріалів.

Також він наголосив на тому, що підприємство надає повний комплекс послуг додрукарської підготовки: від графічної розробки мотиву до виготовлення кліше.

Процес нанесення розробленого кліше на плівку

Студенти мали можливість побачити роботу нещодавно введеної в експлуатацію лінії металізації пакувальної плівки і зокрема процес покриття плівки металом.

Вигляд готової металізованої плівки на виробництві

Підприємство активно працює на ринку БОПП плівки для упаковки тютюнових виробів, харчових та інших продуктів під торговою маркою TATRAFAN.

Основні партнери:

- PhilipMorries;

- АТ «Хемосвіт»;

- ВАТ «Ковельмолоко»;

- СП «Волиньпак»;

- ВАТ «Реал Пласт»;

- СП «Світ упаковки»;

- ЗАТ «Флеско Форс».

На постійній основі підприємство співпрацює з фірмами відомими як в Україні, так і в країнах близького та далекого зарубіжжя.


Наша кафедра має давні дружні відносини з вищезгаданим підприємством, це дало можливість укласти договір про проходження виробничої та переддипломної практик студентів кафедри із подальшою можливістю працевлаштування.

 Начальник виробництва Ігор Телечук, зав. каф. ПМ Дмитро Сомов,
зав. лаб. Роман Голодюк, інж. Віктор Єрьомін

Студенти та викладачі цікавилися питаннями про виробничі потужності підприємства, політику збуту та конкурентне середовище, процеси організації виробництва, умови праці персоналу.

Зав. лаб. Роман Голодюк, доц. Тарас Четвержук, інж. Віктор Єрьомін

Лаб. Іванна Каліновська, інж. Віктор Єрьомін, доц. Ростислав Полінкевич,
доц. Тарас Четвержук, доц. Людмила Самчук

Студенти та викладачі кафедри «Прикладна механіка» отримали багато корисної інформації під час проведення екскурсії на ТОВ TATRAFAN, що дасть змогу підвищити якість виконання дипломних та курсових робіт, а також змогли краще ознайомитися з практичною стороною діяльності підприємства, що пов’язана безпосередньо з виробництвом продукції.

Щиро дякуємо керівництву компанії та начальнику виробництва Ігорю Телечуку та директору департаменту виробництва Сергію Михалюку за цікаву та змістовну інформацію про підприємство та за надану можливість відвідати, почути і побачити процес запуску лінії кінцевого процесу виробництва пакувальної плівки.

Іванна Каліновська,
лаборант кафедри прикладної механіки