Студенти та викладачі Луцького НТУ навчалися супервізії та медіації у Львові

25 вересня 2019 року викладачі кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук разом зі студентами гр. СЗ-11, СЗ-21, СЗ-22 взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Викладачі (О.М.Жук, О.Л.Майборода, О.О.Піменова, О.Ю.Сільвестрова) та студенти взяли участь у тренінгах та програмах професійного зростання. Майстер-класи «Адаптивна фізична активність (АФА): на шляху формування здорового, інклюзивного, доступного університету», «Супервізія для медіаторів», «Медіація у роботі з людьми похилого віку», «Про шкільну медіацію», «Мобінг у школі» проводилися провідними фахівцями в галузі соціальної роботи –д-ром Олафом Хузом (Німеччина), д-ром Лілією Клос (Україна), д-ром Гансом-Дітером Валлем (Німеччина), п. Дармар Лєглер (Німеччина), п. Хельгою Вілль (Німеччина).

Так, майстер-клас «Адаптивна фізична активність (АФА): на шляху формування здорового, інклюзивного, доступного університету» дав цікаву можливість студентам спробувати не лише пересуватися у інвалідних візках, а й зіграти у баскетбол на візках, а також зрозуміти проблеми з орієнтацією у просторі для людей із вадами зору.

Змістовні майстер-класи з питань супервізії, медіації та мобінгу дозволили викладачам і студентам отримати практичний досвід роботи з різними категоріями населення, показали актуальність діяльності соціальних працівників-медіаторів у вирішенні конфліктних ситуації в родині, учнівському середовищі, та їхню роль у допомозі особам пенсійного віку адаптуватися до нового соціального статусу.

Оксана Сільвестрова, к.ф.н.,

доц. кафедри соціального забезпечення