Студенти та викладачі від Луцького НТУ
на Дні кар’єри «Profi day»

6 жовтня 2015 року в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбувся Всеукраїнський День кар’єри «Profi day», організатором якого виступив Волинський обласний молодіжний центр праці спільно із Волинським обласним центром зайнятості за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування» та підтримки Міністерства молоді та спорту України.

На цей захід завітали і студенти та викладачі Луцького НТУ, в тому числі і представники факультету обліку та фінансів та факультету бізнесу.

Протягом кількох годин роботодавці 16-ти підприємств різних сфер діяльності представляли всім охочим вільні вакансії та обгрунтовували свої вимоги до співробітників. Крім ярмарку вакансій, в межах Дня кар’єри відбулися спеціалізовані тренінги від провідних роботодавців, майстер-класи від досвідчених тренерів з написання резюме, консультації, виставки, презентації тощо.

Кожен учасник  «Profi day» зміг знайти для себе щось цікаве: роботодавці – донести інформацію про свою діяльність та вакансії до відвідувачів; зустрітися з потенційними кандидатами на працевлаштування, а студенти – залишити своє резюме;  отримати індивідуальну кар’єрну консультацію; пройти професійне тестування; обрати бажані вакансії та пройти співбесіду в роботодавця або ж навіть працевлаштуватися.

Проведений День кар’єри довів, що цей захід є необхідним, оскільки він поєднує в собі ярмарки вакансій та виставки компаній-роботодавців із найбільш перспективних сфер діяльності.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів