Студенти ТК Луцького НТУ «крутнули планету»

Днями технологічний факультет організував еко велопробіг під назвою «Крутни планету». Метою заходу було привернення уваги суспільства до проблеми забруднення навколишнього середовища, а також, пропагування здорового способу життя серед молоді.

Участь у веломарафоні взяли понад 40 учасників – студенти технологічного факультету на чолі із деканом ТФ Олегом Заболотним, заступником декана Володимиром Ковальчуком, викладачами та кураторами груп.

Старт взяли від спорткомплексу Луцького НТУ, а кінцевою точкою стала зупинка на природі біля водойми у селі Баїв, що під Луцьком. Загалом, проїхали 25 кілометрів.

Зробивши перерву на перекус та перепочинок, студенти розважилися рядом конкурсів. Так, молодь бігала на трьох ногах, стрибала у мішках, їздила велосипедом між перешкодами. Також, не забули й про інтелектуальну частину й провели розумовий конкурс для збагачення знань у сфері велоспорту. Кожен переможець змагань був нагороджений  призами від спонсора забігу «Georges club» та декана ТФ Олега Заболотного.

Тож, дійство відбулося в активній, веселій та дружній атмосфері. Усі учасники задоволені та з нетерпінням чекають наступного разу.

Окрему подяку хочемо висловити агентству з оренди обладнання «Луцькпрокат» та магазину товарів для активного відпочинку «Rover-Bike» за надану знижку на велосипеди.