СТУДЕНТИ-ТУРИСТИ ЛУЦЬКОГО НТУ
НА ФЕСТИВАЛІ «МАНДРІВНИЙ ВІШАК»

Студентське життя в Луцькому національному технічному університеті – цікаве та різноманітне. За ініціативою студентів часто проводяться тематичні вечори, зустрічі з цікавими людьми, інтелектуальні та розважальні конкурси.

Основна ж мета  виховання фахівця, патріота, демократа. Для цього організовуються численні заходи – День знань, День університету, різноманітні спортивні змагання, мистецькі фестивалі. Так, цього тижня у Луцьку стартував незвичний театральний фестиваль «Мандрівний вішак», який проходив під відкритим небом за участі колективів з Польщі, Грузії, Литви та інших міст України.

На відкриття фестивалю прийшли шанувальники «Мандрівного вішака», серед яких і студенти-туристи Луцького НТУ. «Ми не змогли пропустити такої дивовижної події, і в перший же день відправилися переглядати вистави. Нам пощастило, адже на цьому фестивалі ми поспілкувалися із чудовими людьми із Литви, які подолали велику відстань, аби потрапити на фестиваль до Луцька», – розповіла староста групи ТР-11 Анастасія Яблончук.

«Це був веселий, насичений різними кольорами день. Я дякую кожній людині, кожному організатору фестивалю «Мандрівний вішак» за можливість доторкнутися до творчості та бути учасником цього дійства», – підсумувала Черен Діана, студентка групи ТР-11.

Фестиваль став чудовою нагодою для спілкування, нових знайомств, надав можливість духовно збагатитись та розповсюдити атмосферу співдружності серед студентів-туристів.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21