Студенти-туристи Луцького НТУ оригінально відзначили професійне свято

«Туризм і робоче місце, і краще майбутнє для всіх», - саме під таким гаслом студенти Луцького НТУ відзначили Всесвітній день туризму. Відбувалося святкування в оригінальній, незвичній формі, адже студенти-туристи, викладачі та навіть декан факультету долучилися до інтерактивних ігор, вивчення мапи Європи та навіть боролися за «імунітет».

Провели захід викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи к.е.н., доцент Сидорук Світлана Володимирівна і к.г.н., ст.викладач Громик Оксана Миколаївна, спільно з бібліотекою Луцького НТУ.

Участь взяли як студенти спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» 1-4 курсів, так і викладачі кафедри разом  з деканом ФЕТЕ Владиславом Волинцем. Вони вивчали мапу Європи, склавши один великий пазл із зображенням країн на швидкість.

Туристичний бізнес є складовою механізму забезпечення розвитку територій, розбудови соціальної та обслуговуючої інфраструктури. Тож про туристичні особливості Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Японії і Німеччини розповіли студенти ГРС-11 та ТР-21 у формі інтерактивної гри «У мандри країнами Європи». Молодь розкрила основні туристичні об’єкти і готельні ланцюги, їх переваги у порівнянні з українськими туристичними дестинаціями.

І студенти і викладачі з особливим запалом підійшли до відзначення професійного свята, а найактивніші учасники заходу навіть здобули «імунітет» від педагогів на екзамени та заліки.

Водночас, тематичну годину «По країнах і материках» провели працівники бібліотеки. Вони розповіли про історію відначення Дня туризму, а наприкінці заходу ознайомили студентів з оновленим бібліотечним фондом готельно-туристичного спрямування.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк. Більше фото: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1340651412755572