Студенти-туристи відсвяткували своє перше
професійне свято на Говерлі

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму України студенти Луцького НТУ напряму підготовки «Туризм» і «Охорона праці» днями здійснили сходження на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу.

У цій мандрівці їх супроводжували завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Людмила Матвійчук, доцент Михайло Лепкий та куратор групи ТР-11 Інна Тищук.

Туристичний маршрут був таким: Вишнівецький замок (смт Вишнівець, Тернопільська область) ? смт.Ворохта (Івано-Франківська область) ? садиба «Барда» ? г. Говерла ? стежка Олекси Довбуша (м. Яремче) ?водоспад «Пробій» (м. Яремче) ?зелена садиба «Вітерець».

Під час навчально-пізнавальної екскурсії студенти вивчали особливості туристично-рекреаційних ресурсів краю, сакральні пам’ятки архітектури, можливості використання туроб’єктів для організації туристичної діяльності в межах Карпатського регіону.

Зійшовши на Говерлу, студенти виконали гімн України. Дякуючи підтримці один одного, мокрі, брудні, але щасливі з вершини всі спустилися без пригод.

Безумовно, ми ще повернемось до Тебе, Говерло! Чекай нас у кращу погоду!

Інна Тищук,
уратор групи ТР-11