У Конституційному Суді України відбулася онлайн-презентація четвертого тому Великої української юридичної енциклопедії під назвою "Конституційне право".

До заходу були залучені не тільки представники всіх провідних правничих шкіл України, а також науковці, які працюють суддями Конституційного Суду України. Серед учасників заходу були студенти Луцького національного технічного університету, які мали змогу долучитися до обговорення проблем сучасних конституційних прав.

юристиюристи

Захід проходив у режимі онлайн, що дозволило представникам різних університетів взяти участь у презентації. До заходу приєдналися студенти та викладачі таких навчальних закладів, як:

Запорізький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет "Одеська юридична академія", Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Навчально-науковий інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова та Луцький національний технічний університет.

юристиюристи

Зокрема, участь у заході взяли судді Конституційного Суду України, керівники Секретаріату Конституційного Суду України, патронатні служби суддів та працівники Правового департаменту Секретаріату Конституційного Суду України.

Онлайн-презентація відкрила нові можливості для студентів ЛНТУ щодо поглибленого вивчення конституційного права, щоб студенти могли ознайомитися з найновішими правовими дослідженнями та коментарями від провідних експертів у галузі конституційного права. Подібні заходи сприяють підвищенню рівня правової освіти та наукових досліджень серед студентів, а також зміцнюють міжуніверситетську співпрацю.

юристиюристи

Луцький національний технічний університет продовжує активно брати участь у таких важливих освітніх ініціативах, сприяючи розвитку юридичної науки та формуванню нового покоління кваліфікованих юристів.