Студія архітектури і дизайну «Domum Group» запрошує студентів Луцького НТУ до співпраці

«Domum Group» - команда архітекторів та дизайнерів, яка має багатий досвід розробки архітектурних проектів для замовників із різних куточків України. Тож, компанія запрошує студентів Луцького НТУ до співпраці й пропонує стажування та проходження практики.

Крім того, студія запрошує на роботу студентів останніх курсів за напрямками інженер-проектувальник та дизайнер інтер'єру.

Варто зазначити, що усі проекти компанії унікальні та оригінальні, а ключовим напрямком роботи є застосування енергозберігаючих технологій і проектування екологічно безпечних будівель.

Крім планування докладних проектів на будівництво споруд різної складності, студія займається технічним і архітектурним проектуванням, дизайном приміщень і ландшафтним дизайном, проектуванням об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та реконструкцією житлових і промислових будівель.

За детальною інформацією звертатись за номером 0979313003.

Інформаційний відділ Луцького НТУ