НМТ, електронні кабінети, вибір спеціальності та свого майбутнього… Усе це змушує тебе нервуватися і зводить з розуму?! Усе що тобі потрібно – прийти в ЛНТУ, де тебе одразу зустріне студентська приймальна. Хто найкраще може тебе зрозуміти, як не «вчорашні» абітурієнти і сьогоднішні прогресивні та активні студенти!

Аби підтримати вступників, допомогти та підказати, що варто зробити, аби не загубитися у світі НМТ, електронних кабінетів, подачі заяв і багато іншого, в ЛНТУ уже другий рік поспіль працює студентська приймальна.

студприймальна

Здобувачі освіти з різних факультетів, різних курсів та спеціальностей, крута студентська тусовка чекає нових друзів із числа абітурієнтів щодня в головному корпусі ЛНТУ. Зустрічаючи іще розгублених вступників, наші студенти надають важливі та актуальні консультації, знайомлять із університетом та його спеціальностями, допомагають із підготовкою необхідних для вступу документів тощо.

Щоби достеменно володіти інформацією та здійснювати кваліфіковані консультації, студенти пройшли відповідне навчання, під керівництвом відповідального секретаря приймальної комісії Ірини Бандури. А ще, студприймальна створює крутезні івенти для абітурієнтів, щоби вони на собі відчули вайбову атмосферу ЛНТУ!

студприймальнастудприймальнастудприймальнастудприймальнастудприймальна

Отож, студентська приймальна зустрічає абітурієнтів, проводить їх до аудиторій, де вони можуть зареєструвати електронні кабінети, допомагають розібратися з усіма тонкощами вступної кампанії, допомогти з реєстрацією електронних кабінетів та просто пояснити, який він - Політех.

Студенти знайомлять абітурієнтів та їхніх батьків із викладачами та ректором, допомагають знайти спільну мову та стати ближчими уже з перших хвилин перебування в ЛНТУ.

Вони діляться власним досвідом і розповідають про те, як самі ще нещодавно вступали у Політех та дають найкращі поради, як пережити хвилюючі моменти вступу та з полегшенням видихнути й отримати насолоду від перебування у родині ЛНТУ.

студприймальнастудприймальна

Ми чекаємо на тебе з понеділка по суботу в головному корпусі ЛНТУ!

Розкажемо все про тонкощі вступної кампанії та навчання в університеті!

З любов’ю, студентська приймальна Політеху!