В ЛНТУ відбулася конференція Студентської ради. У ролі основного спікера виступив заступник голови Студради та голова виборчої комісії Максим Середюк.

Оскільки сплив термін перебування на посадах нинішніх очільників студентського самоврядування, надійшла пора обирати новий його склад.

студрада

Тож учасники конференції розглянули пункти положення, яке регламентує виборчий процес Студради ЛНТУ. Окремо зупинилися на пунктах щодо вибору голови Студентської ради університету, голів факультетських рад та очільників рад гуртожитків.

Голова виборчої комісії роз’яснив процедуру подачі кандидатур на голосування, обрання наглядової комісії, процес передвиборчої агітації та проведення власне виборів.

студрадастудрадастудрадастудрада

Таким чином, відзавтра 2 грудня стартує виборча кампанія та уже 15 грудня з 10:00 по 15:00 відбудеться голосування. Виборчі дільниці знаходитимуться у корпусі Б (Львівська 75), у корпусі на вулиці Потебні та у гуртожитках ЛНТУ.

Детальнішу інформацію можна дізнатися у голови виборчої комісії Максима Середюка 066 498 65 87

студрадастудрадастудрадастудрадастудрада