Студентка факультету бізнесу та права, кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Юлія Циплакова-Яблонська стала учасницею програми міжнародної академічної мобільності «Study Tours to Poland».
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7271_0.jpeg)
Програма передбачала навчальний візит до Польщі у м. Люблін, який тривав з 11 по 21 квітня 2024 року. Організатор візиту - Фундація Духовної Культури Пограниччя.
«Під час Study Tours to Poland були представлені різні аспекти життя у Польщі, механізми системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. Дуже важливим та цікавим акцентом Програми було знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності. З радістю та захопленням взяла активну участь у кожній зустрічі», - розповідає дівчина.
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7256_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7255_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7254_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7253_0.jpeg)
За словами студентки, завдяки саме цій програмі, їй вдалося познайомитися із багатьма талановитими людьми:
«Участь у Study Tours to Poland допомогла зрозуміти важливість активного долучення до розвитку своєї країни, що особливо важливо в умовах воєнного конфлікту та подальшої відбудови Української Держави».
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7258_1.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7259_1.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7260_2.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7263_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7264_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7265_0.jpeg)
«У нас була група з 15 дівчат з різних куточків України, всі ми різні і творчі особистості. За цей час ми здружилися, тому прощатися було сумно. Взагалі мені дуже сподобалося! В нас була дуже насичена програма, ми зустрічалися з різними людьми, які ділилися своїм досвідом. Для мене насправді це дуже цінно», - наголошує Юлія.
Окрім навчальної складової, Юлія мала нагоду взяти участь у культурних заходах Любліна та оглянути історичні надбання міста.
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7257_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7274_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7262_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7273_1.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7252_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7275_0.jpeg)
![Наші люди](/sites/default/files/inline-images/IMG_7276_0.jpeg)