1 грудня 2023 року Петро Антип, під музичний супровід, на очах у безлічі людей розпочав нову частину унікальної картини «Космогонія», яка є візуальним втіленням глибоких філософських роздумів про природу людства та його місце у Всесвіті!

Студенти 1 курсу кафедри комп’ютерних наук Луцького національного технічного університету разом з куратором Здолбіцькою Ніною Василівною відвідали це грандіозне мистецьке дійство «Ноосфера: симфонія добра та зла» у Музеї Сучасного Мистецтва Корсаків.

МузейМузейМузейМузейМузей

Студенти Водопʼян Максим та Беляєва Олександра Тетяна побажали художнику натхнення у створенні грандіозного витвору.

Відвідувачі співпереживали, надихалися та досліджували сучасне мистецтво.

МузейМузейМузейМузейМузейМузейМузей

І вже будучи в AdrenalinCity, звичайно, не змогли не зайти в музей науки і техніки. ІТ-шники теж «доторкнулися» до прекрасного, показали, що вони крім професійних навичок мають ще дуже багато талантів.

МузейМузейМузейМузейМузей

Доцент, Ніна Здолбіцька