СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ САПР ТА PDM ДЛЯ ОСВІТИ

Доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Володимир Самчук узяв участь в семінарі «Сучасні технології САПР та PDM для освіти», що відбувся 23 лютого 2017 року на базі Державного економіко-технологічного університету транспорту в місті Києві.

Організатор семінару – компанія АСКОН-Київ.

Під час заходу були представлені програмні продукти групи компаній АСКОН, які застосовуються у навчальному процесі для підготовки майбутніх інженерів і широко використовуються в проектних відділах підприємств та організацій.

У секції «Архітектура та будівництво» було представлено цілий ряд нових програм, серед яких:

·  Renga Architecture BIM-система АСКОН для тривимірного архітектурно-будівельного проектування, що базується на об’єктно-орієнто­ваному підході та технології вільного моделювання;

·  Artisan Rendering – система створення високоякісних фотореалістичних зображень будівель та споруд з можливістю візуалізації інженерних і технологічних об’єктів проекту;

·  Pilot-ICE – інструмент для організації колективної роботи над проектами, надійного збереження даних й автоматизації роботи проектної організації.

Отриману на семінарі інформацію планується обговорити на засіданні кафедри та визначити стратегію впровадження сучасних технологій проектування у навчальному процесі на кафедрі промислового та цивільного будівництва при підготовці бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Володимир Самчук,
доцент кафедри промислового